fbpx

Kluby i studia treningu

Dwie dekady aktywnej obecności w życiu branży fitness to 855 klubów, które wyposażyliśmy w sprzęt naszej marki tiguar, a także TRX®, BOSU, Reebok oraz Indoor Cycling.

Współpraca z klientami biznesowymi, chcącymi wyposażać sieciowe i butikowe kluby fitness oraz siłownie, studia treningu, a także gabinety rehabilitacji w sprzęt treningowy najwyższej jakości, to rdzeń działalności naszej firmy, a chęć bycia dla naszych klientów partnerem oferującym kompleksowe wsparcie, to koło napędowe naszego rozwoju, które sprawia, że nieustannie inwestujemy w rozwój naszej marki tiguar, poszerzając portfolio oferowanych przez nas produktów.

Dlatego też wychodząc od stworzenia wraz z powstaniem marki tiguar linii sprzętu z przeznaczeniem głównie do grupowych zajęć fitness, a następnie stale odpowiadając na nowe potrzeby naszych klientów oraz rynku, dzisiaj oferta naszej marki jest przynajmniej trzykrotnie większa, na przestrzeni 10 lat wzbogacając się o kompletną linię sprzętu do treningu funkcjonalnego oraz o linię wolnych ciężarów. Wachlarz naszych rozwiązań sprzętowych dla dużych i małych obiektów działających w branży fitness uzupełniają marki TRX®, Reebook oraz BOSU, dzięki czemu możemy oferować spersonalizowane, funkcjonalne systemy treningowe gigantów ze światowej czołówki rynku fitness!

Jednak to, co najważniejsze, to to, że nie jesteśmy tylko producentem i dystrybutorem sprzętu - jesteśmy przede wszystkim zespołem profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem w branży fitness, oferującym wsparcie i profesjonalne doradztwo, by w myśl naszej dewizy „make your fitness club work out” sprawiać, aby nasze bogate know how umożliwiało Twojemu biznesowi prosperować jak najlepiej. Dlatego też współpraca z nami to nie tylko gwarancja jakości, sprytu i funkcjonalności sprzętu, który oferujemy, ale także niezawodnego wsparcia przed i posprzedażowego naszego zespołu.

 

Rekomendacje

Oracz Mroczek Training Center. Zdjęcie: archiwum centrum.

Z firmą ekspertfitness.com współpracujemy od etapu planowania otwarcia naszego pierwszego studia treningu personalnego. Pomogli nam w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, biorąc po uwagę metraż oraz profil naszej placówki. Wszelkie zamówienia przebiegały zawsze błyskawicznie i jeśli można to tak nazwać – wręcz „bezobsługowo”, co za każdym razem dawało nam komfort i minimalizowało czas, jaki my sami musieliśmy poświęcić na wyposażanie lub doposażanie naszego studia w nowy sprzęt.

Po kilku latach istnienia studia nasz metraż jest ponad 5–krotnie większy, zakres proponowanych usług znacznie większy, a całą przestrzeń wypełniają produkty ekspertfitness. Cenimy w nich przede wszystkim design i trwałość. Ponadto, dzięki współpracy z firmą, udało nam się wygospodarować miejsce na mały, stacjonarny sklepik z markami obecnymi w ofercie ekspertfitness, który cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów i jest regularnie wyprzedawany do zera, co świadczy o dobrym stosunku jakości do ceny sprzętu. Jednak największa wartość dodana we współpracy z ekspertfitness to czynnik ludzki. Każdy nasz problem, zapytanie, zamówienie, nie przechodzą bez echa i są obsługiwane z najwyższą starannością w przemiłej, wręcz rodzinnej atmosferze. Dzięki uprzejmości firmy jesteśmy także placówką, która ma przyjemność testować nowe produkty przed ich wprowadzeniem na rynek, co daje nam jeszcze większą pewność, co do ich wysokiej jakości. Ten typ współpracy, jaki udało się nam wspólnie wypracować, nazywamy w biznesie sytuacją WIN-WIN, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne lata wzajemnej kooperacji i rozwoju!

Marek Mroczek, Oracz Mroczek Training Center, Kraków
www.omtc.pl

rekomendacje2

Fabryka Zdrowia. Stalowa Wola. Zdjęcie: archiwum klubu.

Firma ekspertfitness.com to zespół profesjonalistów i godnych zaufania partnerów, oferujących wyposażenie klubów, szkolenia oraz serwis na najwyższym światowym poziomie.

Mateusz Bojarski, Fabryka Zdrowia, Stalowa Wola
www.fabryka-zdrowia.eu

rekomendacje

Dzięki sprzętowi marki Reebok klienci mojego klubu mają poczucie, że ćwiczą na niezawodnym sprzęcie z najwyższej półki — dokładnie takim, z jakiego korzystają wszystkie największe kluby fitness na całym świecie. Dzięki temu wzrasta prestiż miejsca i satysfakcja użytkowników.

Piotr Bochnia
Manager działu fitness
w sieci klubów Gymnasion (2002-2010)
Manager GreenUp Fitness Club, Piaseczno
www.greenup-fit.pl

rekomendacje

Sprzęt najwyższej jakości, profesjonalna obsługa i doradztwo — tak najprościej można opisać współpracę z firmą ekspertfitness.com. Gorąco polecam!

Agata Bartolewska
General Manager
Manager Centrum Sportowo-Rekreacyjne Scout
www.crss.pl

fitlife

Ogromnie dziękuję firmie ekspertfitness za wspaniałą i wieloletnią współpracę, a także pomoc merytoryczną i marketingową przy wprowadzeniu grupowego treningu TRX. Nasze kolejne cele zostały osiągnięte, a trening przy użyciu lin TRX cieszy się ogromną popularnością. Zachęcam wszystkie kluby do wprowadzania podobnych innowacji przy kompleksowym wsparciu ekspertfitness. Jeśli chcesz innych zapalać — sam musisz płonąć.

Beata Burzawa
Manager klubu
fitness & health Fitlife / Szara Willa, Opole
www.fitlife.com.pl

 rekomendacje

Dzięki wysokiej jakości sprzętowi dostarczanemu przez firmę ekspertfitness.com nasi pacjenci uzyskują odpowiedni komfort, bezpieczeństwo i efektywność wykonywanych ćwiczeń, a fizjoterapeuci i trenerzy medyczni ogromne możliwości tworzenia dla nich funkcjonalnych zadań ruchowych w procesie usprawniania.

Jacek Grabowski
Fizjoterapeuta, współwłaściciel specjalistycznej kliniki ortopedycznej
CRS Clinic, Warszawa
www.crsclinic.pl