fbpx

Kluby i studia treningu

Dwie dekady aktywnej obecności w życiu branży fitness to 855 klubów, które wyposażyliśmy w sprzęt naszej marki tiguar, a także BOSU i Reebok.

Współpraca z klientami biznesowymi, chcącymi wyposażać sieciowe i butikowe kluby fitness oraz siłownie, studia treningu, a także gabinety rehabilitacji w sprzęt treningowy najwyższej jakości, to rdzeń działalności naszej firmy, a chęć bycia dla naszych klientów partnerem oferującym kompleksowe wsparcie, to koło napędowe naszego rozwoju, które sprawia, że nieustannie inwestujemy w rozwój naszej marki tiguar, poszerzając portfolio oferowanych przez nas produktów.

View the embedded image gallery online at:
https://www.ekspertfitness.com/wspolpraca#sigProId132645b495

Dlatego też wychodząc od stworzenia wraz z powstaniem marki tiguar linii sprzętu z przeznaczeniem głównie do grupowych zajęć fitness, a następnie stale odpowiadając na nowe potrzeby naszych klientów oraz rynku, dzisiaj oferta naszej marki jest przynajmniej trzykrotnie większa, na przestrzeni 10 lat wzbogacając się o kompletną linię sprzętu do treningu funkcjonalnego oraz o linię wolnych ciężarów. Wachlarz naszych rozwiązań sprzętowych dla dużych i małych obiektów działających w branży fitness uzupełniają marki Reebook oraz BOSU, dzięki czemu możemy oferować spersonalizowane, funkcjonalne systemy treningowe gigantów ze światowej czołówki rynku fitness!

Jednak to, co najważniejsze, to to, że nie jesteśmy tylko producentem i dystrybutorem sprzętu - jesteśmy przede wszystkim zespołem profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem w branży fitness, oferującym wsparcie i profesjonalne doradztwo, by w myśl naszej dewizy „make your fitness club work out” sprawiać, aby nasze bogate know how umożliwiało Twojemu biznesowi prosperować jak najlepiej. Dlatego też współpraca z nami to nie tylko gwarancja jakości, sprytu i funkcjonalności sprzętu, który oferujemy, ale także niezawodnego wsparcia przed i posprzedażowego naszego zespołu.

 

Rekomendacje

Oracz Mroczek Training Center. Zdjęcie: archiwum centrum.

Z firmą ekspertfitness.com współpracujemy od etapu planowania otwarcia naszego pierwszego studia treningu personalnego. Pomogli nam w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, biorąc po uwagę metraż oraz profil naszej placówki. Wszelkie zamówienia przebiegały zawsze błyskawicznie i jeśli można to tak nazwać – wręcz „bezobsługowo”, co za każdym razem dawało nam komfort i minimalizowało czas, jaki my sami musieliśmy poświęcić na wyposażanie lub doposażanie naszego studia w nowy sprzęt.

Po kilku latach istnienia studia nasz metraż jest ponad 5–krotnie większy, zakres proponowanych usług znacznie większy, a całą przestrzeń wypełniają produkty ekspertfitness. Cenimy w nich przede wszystkim design i trwałość. Ponadto, dzięki współpracy z firmą, udało nam się wygospodarować miejsce na mały, stacjonarny sklepik z markami obecnymi w ofercie ekspertfitness, który cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów i jest regularnie wyprzedawany do zera, co świadczy o dobrym stosunku jakości do ceny sprzętu. Jednak największa wartość dodana we współpracy z ekspertfitness to czynnik ludzki. Każdy nasz problem, zapytanie, zamówienie, nie przechodzą bez echa i są obsługiwane z najwyższą starannością w przemiłej, wręcz rodzinnej atmosferze. Dzięki uprzejmości firmy jesteśmy także placówką, która ma przyjemność testować nowe produkty przed ich wprowadzeniem na rynek, co daje nam jeszcze większą pewność, co do ich wysokiej jakości. Ten typ współpracy, jaki udało się nam wspólnie wypracować, nazywamy w biznesie sytuacją WIN-WIN, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne lata wzajemnej kooperacji i rozwoju!

Marek Mroczek, Oracz Mroczek Training Center, Kraków
www.omtc.pl

__________

rekomendacje

Nasza współpraca z ekspertfitness.com rozpoczęła się od wzięcia udziału w castingu do katalogu marki tiguar. Od tej przygody rozpoczęła się nasza znajomość z teamem ekspertfitness, która trwa do dziś. Otwierając nasze studio treningu personalnego zdecydowaliśmy się na pełne jego wyposażenie sprzętem tiguar i stworzyliśmy w ten sposób showroom tej marki – jeden z dwóch w województwie łódzkim.

Sprzęt w naszym studiu jest eksploatowany codziennie przez wiele osób, co tylko potwierdza jego wyjątkową wytrzymałość - nie traci przy tym także na walorach estetycznych. Co więcej, nasi klienci wielokrotnie prosili o możliwość zakupów sprzętu do domu, a my z przyjemnością pośredniczyliśmy w tym procederze.

Załoga ekspertfitness służy nam swoim doświadczeniem podczas każdorazowych zakupów oraz pomagała nam w pracach technicznych, choćby przy instalowaniu mat podłogowych. Cenimy sobie przede wszystkim ich rzetelność, dostępność (lokalny biznes) oraz profesjonalizm w każdym calu.

Ewa i Artur Miśkiewicz
Właściciele i trenerzy personalni
Studio Treningu Personalnego Artur i Ewa Miśkiewicz, Zgierz
www.miskiewicz-treningi.pl

__________

rekomendacje

ekspertfitness.com w moim zawodowym życiu pojawił się wraz z wyposażaniem mojego pierwszego Studia Treningów Personalnych, czyli przeszło 6 lat temu. Znaliśmy się wcześniej, stąd wybór firmy, która będzie pomagać mi stawiać pierwsze kroki, był oczywisty.

Dziś, gdy prowadzę już dwa miejsca – Studio Treningu Personalnego oraz Atelier – nie wyobrażam sobie lepszego partnera. Zarówno ja, jak i moi klienci, stawiamy na najwyższą jakość i użytkowość sprzętu, z którego korzystamy, a to właśnie gwarantuje wybrór sprzętu z oferty ekspertfitness.com. Co więcej, obie nasze firmy są z Łodzi, co daje mi niemal ekspresowy kontakt i obsługę, a ja osobiście bardzo cenię wspieranie lokalnego rynku.

Zawsze mogę liczyć na fachową i ekspresową poradę chłopaków z działu handlowego, którzy, gdy zajdzie taka potrzeba, przyjadą, wymierzą i wszystkiego dopilnują – w dzisiejszych zabieganych czasach to prawdziwy skarb! Ponieważ znamy się od lat, współpraca z ekspertfitness.com daje mi również możliwość śledzenia i testowania najnowszych trendów w świecie fitness, co motywuje mnie do dalszego działania.

Dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć, iż po tylu latach ekspertfitness.com gwarantuje mi wszystko to, czego mogłabym oczekiwać od solidnego partnera i mam nadzieję, że nasza współpraca nadal będzie się tak rozwijać.

Marta Gorąca
Właścicielka i trenerka personalna
Marta Gorąca Studio Treningu Personalnego i Marta Gorąca Atelier, Łódź
www.martagoraca.pl

__________

rekomendacje2

Fabryka Zdrowia. Stalowa Wola. Zdjęcie: archiwum klubu.

Firma ekspertfitness.com to zespół profesjonalistów i godnych zaufania partnerów, oferujących wyposażenie klubów, szkolenia oraz serwis na najwyższym światowym poziomie.

Mateusz Bojarski, Fabryka Zdrowia, Stalowa Wola
www.fabryka-zdrowia.eu

__________

rekomendacje

Dzięki sprzętowi marki Reebok klienci mojego klubu mają poczucie, że ćwiczą na niezawodnym sprzęcie z najwyższej półki — dokładnie takim, z jakiego korzystają wszystkie największe kluby fitness na całym świecie. Dzięki temu wzrasta prestiż miejsca i satysfakcja użytkowników.

Piotr Bochnia
Manager działu fitness
w sieci klubów Gymnasion (2002-2010)
Manager GreenUp Fitness Club, Piaseczno
www.greenup-fit.pl

__________

rekomendacje

Dzięki wysokiej jakości sprzętowi dostarczanemu przez firmę ekspertfitness.com nasi pacjenci uzyskują odpowiedni komfort, bezpieczeństwo i efektywność wykonywanych ćwiczeń, a fizjoterapeuci i trenerzy medyczni ogromne możliwości tworzenia dla nich funkcjonalnych zadań ruchowych w procesie usprawniania.

Jacek Grabowski
Fizjoterapeuta, współwłaściciel specjalistycznej kliniki ortopedycznej
CRS Clinic, Warszawa
www.crsclinic.pl

__________