fbpx

imprezy

Evolution Ride 2014 Łódź. Fit-EXPO 2014 Poznań. Zdjęcia: Paulina Janowska

Obsługa imprez

Obsługa imprez w branży fitness jest integralną częścią działalności ekspertfitness.com od samego jej początku, dlatego też zdążyliśmy zdobyć blisko 20-letnie doświadczenie na tym polu. Dysponujemy nie tylko nim, ale także własnym transportem, nagłośnieniem, oświetleniem, obsługą techniczną oraz sceną, przede wszystkim zaś ekipą techniczną z ogromną wiedzą.

Od początku działalności naszej firmy bardzo chętnie wspieramy wszystkie ciekawe imprezy fitness, począwszy od kameralnych imprez klubowych, na największych imprezach masowych, jak  Eu4ya, skończywszy. Warto dodać, że jesteśmy nie tylko partnerem, ale także sponsorem strategicznym tego wydarzenia. Wypożyczamy nasz sprzęt, służymy doświadczeniem i wszechstronnym wsparciem.

W 2014 z naszych możliwości zechcieli np. skorzystać organizatorzy największego wydarzenia w Wielkiej Brytanii, tzn. International Fitness Showcase, wypożyczając od nas 250 stepów, 400 mat oraz 100 par hantli dla blisko 6000 uczestników. Regularnie wspieramy również konwencje w Czechach.

Skorzystanie z usług i doświadczenia ekspertfitness.com podczas organizacji jakiegokolwiek eventu fitness to gwarancja profesjonalizmu, doświadczenia, pasji i wysokiej klasy narzędzi będących kluczem do sukcesu.