fbpx

 

nasze eventy

Nasze eventy

ekspertfitness.com jest organizatorem trzech największych w Polsce oraz najważniejszych w swoich kategoriach, branżowych imprez:

evo2

Evolution Ride

Evolution Ride to największa, cykliczna impreza indoor cycling w Polsce, urastająca sukcesywnie do wydarzenia o randze międzynarodowej. Setki rowerów i uczestników, ponad 8 godzin w wyjątkowej oprawie audiowizualnej i muzycznej w nowoczesnej, klimatyzowanej hali koncertowej, najlepsi polscy i zagraniczni Master Instruktorzy oraz impreza integracyjna to stałe elementy tego kultowego już wydarzenia, które z dumą tworzymy od 2007 roku.

Czytaj więcej

TRX® Boot Camp 2019

Czwarta edycja wyjątkowego eventu TRX! Zajęcia na plaży, w lesie i w wodzie. Masterclassy, warsztaty i brainstorming, czyli mnóstwo nowych pomysłów i inspiracji na nadchodzący sezon! TRX Boot Camp - sprawdź, czy wytrzymasz z nami choć jeden weekend!

Czytaj więcej

Carnival Cycling

Carnival Cycling to doroczny maraton rowerowy dedykowany pasjonatom IC, będący jednocześnie znakomitą okazją do integracji środowiska rowerowego, sprawdzenia swoich umiejętności i wspaniałej zabawy.

cc 2016 fb tlo

trx euforya

Eu4ya

Eu4ya jest międzynarodową konwencją fitness będąca od ośmiu lat nieodłączną częścią fitexpo. Podczas tego wydarzenia swoją wiedzę i umiejętności prezentują czołowi szkoleniowcy z najlepszych szkół fitness w Polsce.

Czytaj więcej