Master Instruktorzy

marek mroczekMarek Mroczek

Absolwent Uniwersytetu Jagiellonskiego i Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Z wyksztalcenia Trener Pilki Siatkowej, dyplomowany przez Ministerstwo Sportu Manager Sportu oraz Socjolog. Na co dzien Trener personalny, Dietetyk, Master Trener GT, TRX, instruktor Indoor Cycling oraz szkoleniowiec z zakresu zywienia oraz GT. Pracuje jako trener przygotowania motorycznego z zawodowymi sportowcami. Byly siatkarz, dzis amator sportow wytrzymalosciowych.

dawid-fajer Dawid Fajer

Absolwent Poznańskiej Wyższej Szkoły Oficerskiej. Przez kilka lat pracował w branży fitness jako master trener personalny i trener zajęć grupowych w jednej z największych sieci klubów fitness w Europie wschodniej i Azji.

Stworzył i wdrożył kilka programów treningowych, które cieszą się do tej pory dużym zainteresowaniem wśród klubowiczów w wielu klubach w kraju i zagranicą. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy i szkoleniach z ekspertami świata fitness oraz treningu funkcjonalnego. Obecnie jest master trenerem i szkoleniowcem treningu funkcjonalnego STC TRX® Suspension Training. Ukończył wiele szkoleń instruktorskich za granicą, m.in. we Francji, Niemczech, Holandii, Izraelu i USA, w tym elitarne szkolenie (Athletes Performance) przygotowania fizycznego sportowców wielu czołowych grup sportu wyczynowego oraz liderów zarządzania w sporcie.