fbpx

trx szkolenia

Szkolenie TRX® SMTC

poziom 3

szkolenie dla absolwentów L2.

Szkolenie umożliwiające dalszy rozwój w pracy z systemem podwieszanym TRX. Szczegółowo omawia trudne przypadki chorób i dysfunkcji oraz wyjaśnia, jak leczyć i zapobiegać, dobierając odpowiedni rodzaj treningu i ćwiczeń.

To szkolenie wzniesie twój trening w podwieszeniu TRX na następny szczebel. Bazując na twojej wiedzy z poprzedniego poziomu, zbudujesz wiedzę o fundamentalnych ruchach i technikach, aby móc je odpowiednio przystosować do różnych scenariuszy. Nauczysz się, jak włączyć trening w zawieszeniu do programów pre- oraz rehabilitacyjnych swoich klientów tak, aby zbudować ich siłę i zredukować szansę obrażeń.

Po ukończeniu kursu będziesz w stanie:

  • Demonstrować oraz egzekwować od swoich klientów ćwiczenia z kursu i ich modyfikacje,
  • Implementować właściwe ćwiczenia i techniki TRX dla klientów po rehabilitacji poprzez różne scenariusze zajęć,
  • Stosować zapobiegawcze ćwiczenia dla przeciwdziałania obrażeniom mięśniowo-szkieletowym,
  • Integrować ćwiczenia z kursu w programy treningowe swoich klientów do zbudowania siły i zredukowania ryzyka obrażeń.

Wymogi:

Aby zapisać się na kurs na poziomie 3, wymagane jest wcześniejsze ukończenie kursów STC, GTC, Cardio Tennis Suspension Training Course, FORCE Operator Course, or TRX FORCE L2 STC, chyba że jesteś licencjonowanym pracownikiem opieki medycznej bądź zdrowotnej (PT, DC, OT, MD, PTA, Athletic Trainer).

Punkty (CECS) i kwalifikacje:

Po ukończeniu kursu TRX® Sports Medicine Suspension Training Course, zostaniesz wykwalifikowanym trenerem TRX. Otrzymasz elektroniczną wersję swoich kwalifikacji TRX, która może być wydrukowana jako Twój dokument i wymieniona na punkty CEC.

Numer organizacji certyfikującej oraz liczba punktów będą widoczne na Twoim certyfikacie i możesz je wymienić na stronie danej organizacji. Będzie to ważnym atutem przy podejmowaniu przez Ciebie pracy niemal na całym świecie. Absolwenci kursu otrzymają punkty CEC od następujących organizacji: ACE 0.8, AFAA 7.0, Canfitpro 4.0, ISSA 7.0, NASM 0.7, NSCA 0.8, PTA Global 8.0, and SkillsActive REPS 8.0.

trx guide

Materiały:

W dniu kursu otrzymasz instruktażową książeczkę Sports Medicine Suspension Training Course (SMSTC) w języku angielskim.