fbpx

trx szkolenia2

Szkolenie TRX® GTC

poziom 2

799 zł

szkolenie dla instruktorów zajęć grupowych

Podczas szkolenia nauczysz się, jak prowadzić zajęcia grupowe z wykorzystaniem systemu podwieszanego TRX, poznając kilka wersji tego treningu na zróżnicowanym poziomie zaawansowania.

Rozwiń swój potencjał i zmaksymalizuj swój dochód poprzez wprowadzenie treningu podwieszanego TRX na zwiększoną skalę w grupowych zajęciach fitness. Ten kurs pozwoli ci stworzyć wciągające i innowacyjne zajęcia, które można dostosować do wszystkich poziomów fitness. Nie tylko nauczysz się podstaw treningu z systemem podwieszanym, ale także jak włączyć szereg ćwiczeń siłowych i rozciągających przy użyciu TRX do zajęć grupowych.

Po ukończeniu kursu będziesz w stanie:

  • Nauczać w dwóch formatach zajęć TRX: TRX Strong i TRX Fit,
  • Projektować ćwiczenia grupowe TRX dostosowane do Twojego własnego stylu,
  • Dawać wskazówki techniczne w środowisku grupowym,
  • Poprawnie montować i używać TRX Suspension Trainer.

Wymogi:

Nie istnieją żadne wymogi aby uzyskać TRX® GTC (level 2). Zalecamy jednak zacząć ścieżkę szkoleń TRX® od szkolenia STC (level 1).Międzynarodowa punktacja Continuing Education Credits (CECs) będzie przyznawana jedynie w przypadku certyfikowanych profesjonalistów. Ukończenie tego kursu zakwalifikuje cię na poziom 2 kursu.

Punkty (CECS) i kwalifikacje:

Po ukończeniu TRX Suspension Training Course, zostaniesz wykwalifikowanym trenerem TRX. Otrzymasz elektroniczną wersję swoich kwalifikacji TRX, która może być wydrukowana jako Twój dokument i wymieniona na punkty CEC.

Numer organizacji certyfikującej oraz liczba punktów będą widoczne na Twoim certyfikacie i możesz je wymienić na stronie danej organizacji. Będzie to ważnym atutem przy podejmowaniu przez Ciebie pracy niemal na całym świecie. Absolwenci kursu GTC otrzymają punkty CEC od następujących organizacji: ACE 0.7, AFAA 5.0, AFLCA 7.0, BCRPA 7.0, canfitpro 4.0, Fitness Australia 7.0, NASM 0.7, NSCA 0.8, PTA Global 8.0, REPS 9.0, and SkillsActive REPS 8.0 (ACSM accepts ACE CECs)

trx guide5

Materiały:

W dniu kursu otrzymasz instruktażową książeczkę Suspension Training Course w jęzuku angielskim.