fbpx

Master Instruktorzy TRX®

gosia wolniewicz federMałgorzata Wolniewicz-Feder

Założycielka Fitness Tribe, trener TRX®, instruktor fitness, treningu funkcjonalnego i Tribal Pump, trener personalny. Absolwentka warszawskiego AWF oraz SGH.

Pierwszy w Polsce certyfikowany trener TRX® oraz Functional Zone by PaviGym, szkoleniowiec, studio manager, instruktor w prestiżowych klubach fitness. Mastertrener szkoły Open Mind Health & Fitness Idea. Autorka licznych artykułów w branżowych magazynach (m.in. Body Life, Trainer, Fitness Biznes) oraz konsultant fitness. Jako instruktor znana z żelaznej dyscypliny. Uwielbia obserwować, jak jej podopieczni osiągają zamierzone cele, zmieniają swój styl życia i zarażają się jej pasją. Motto, które przyświeca jej na każdych zajęciach to "Ćwicz tyle, na ile starczy Ci sił, na odpoczynek przyjdzie czas jutro".

dawid fajer Dawid Fajer

Master Trener TRX® Polska. Ukończył wiele szkoleń instruktorskich za granicą, m.in. we Francji, Niemczech, Holandii, Izraelu i USA, w tym elitarne szkolenie (Athletes Performance - obecnie EXOS) przygotowania fizycznego sportowców wielu czołowych grup sportu wyczynowego oraz liderów zarządzania w sporcie. 

Przez kilka lat pracował w branży fitness jako master trener personalny i trener zajęć grupowych w jednej z największych sieci klubów fitness w Europie wschodniej i Azji. Stworzył i wdrożył kilka programów treningowych, które cieszą się do tej pory dużym zainteresowaniem wśród klubowiczów w wielu klubach w kraju i zagranicą. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy i szkoleniach z ekspertami świata fitness oraz treningu funkcjonalnego. Obecnie jest master trenerem i szkoleniowcem treningu TRX® Suspension Training.

marek mroczekMarek Mroczek

Absolwent Uniwersytetu Jagiellonskiego, Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Uniwersytetu SWPS w Katowicach.

Z wykształcenia Magister Wychowania Fizycznego, Trener Piłki Siatkowej, dyplomowany przez Ministerstwo Sportu Manager Sportu, Certyfikowany Trener Biznesu oraz Socjolog. Na co dzień Master Trener TRX POLSKA® oraz GT®. Współwłaściciel OMTC - Oracz Mroczek Training Center. Trener Personalny oraz prezenter Indoor Cycling MyRide+ Szkoleniowiec z zakresu TRX FTC, Group Training oraz podstaw dietetyki. Edukator na kursach dla Trenerów Personalnych z ramienia szkoły Open Mind®, Międzynarodowy trener FACTS®, Blackroll® oraz Les Mills Body Pump & GRIT ®. Absolwent Mentorship EXOS® oraz EPI Elite Performance Institute w zakresie Strength & Conditioning. Członek National Strength and Conditioning Association. Pracuje jako trener przygotowania motorycznego z zawodowymi sportowcami. Były siatkarz, dziś amator sportów wytrzymałościowych.

Anna Pietraszanna-pietrasz

Pełna optymizmu i zawsze uśmiechnięta instruktorka fitness, która ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń (m.in. aerobik and step w IFAA, streching, REHAI, Mama Plus w Open Mind, TBC w Euro Fitness School), aby jak najlepiej prowadzić zajęcia i dobierać odpowiedni poziom intensywności zajęć do uczestników.

Była na wielu konwencjach i warsztatach fitness. Oprócz tego jest międzynarodowym trenerem GSTC TRX®, z którego prowadzi szkolenia na terenie Polski. Odbyła również szkolenie TRX® Sports Medicine Suspension Training Course. Jej dodatkową pasją jest zdrowy tryb życia, dlatego zrobiła uprawnienia do rozpisywania programów żywieniowych, które koreluje z planami treningowymi. Zajmuje się również układaniem programów treningowych dla zawodników. To, co robi, to jej pasja i hobby, dlatego wkłada w to całe serce!