szkolenia icg

Każdy, nawet najdoskonalszy pod względem koncepcyjnym sprzęt staje się bezużyteczny bez wiedzy o tym, jak tchnąć w niego życie, a grupę obcych sobie ludzi porwać do wspólnego, angażującego treningu.

Z drugiej strony, jeżeli posiada się wrodzone predyspozycje, by zaktywizować ćwiczących, wywołać w nich entuzjazm oraz wzbudzić motywację, ale nie dysponuje się wiedzą na temat korzystania z roweru i prawidłowego prowadzenia zajęć, nie przyniosą one oczekiwanych efektów treningowych.

Rozumiejąc te zależności, ukierunkowaliśmy system szkoleniowy ICG na stopniowe przekazywanie wiedzy teoretycznej i praktycznej tak, aby po ukończonym szkoleniu każdy posiadał zakres niezbędnych umiejętności  gwarantujących przeprowadzenie porywającego i skutecznego treningu, a jego zajęcia Indoor Cycling były wypełnione zaangażowanymi uczestnikami.

Nasz system szkoleń jest wysoko oceniany na całym świecie, a jeśli zapragniesz prowadzić zajęcia za granicą, dyplom Team ICG umożliwi Ci także karierę międzynarodową.

poziomy szkolen rowerowych - team icg

Najbliższe szkolenia ICG

11
Gru
Gravitan Homepark Targówek
-
Warszawa
Szkolenie Indoor Cycling Licencja B stanowi pogłębienie i poszerzenie zdobytej już wiedzy podstawowej dotyczącej Indoor Cyclingu. Podczas tego szkolenia szczególny nacisk kładzie się na

15
Gru
Kraków
Szkolenie Indoor Cycling Basic to pierwszy element programu Team ICG, który jest niezbędny dla wszystkich, którzy chcą prowadzić zajęcia Indoor Cycling na poziomie początkującym. To