fbpx

szkolenia

Nasze dwudziestoletnie doświadczenie nauczyło nas, że sprzęt stanowi jedynie podstawę sukcesu klubu. Interesująca oferta nigdy nie opiera się wyłącznie na produktach, choćby najwyższej jakości, ale przede wszystkim na profesjonalnie wyszkolonych instruktorach, którzy potrafią optymalnie wykorzystać możliwości sprzętowe klubu podczas ciekawego treningu.

Rozumiejąc, że to właśnie instruktorzy stanowią o sukcesie danego klubu, ekspertfitness.com prowadzi szkolenia oraz certyfikację instruktorów. Nasze szkolenia odbywają się wyłącznie w najlepszych fitness-klubach w Polsce, a o tym, że są to placówki z najwyższej półki, stanowi stosowany w nich oryginalny sprzęt, komfortowe warunki i gruntownie wyszkolona kadra.

Zarówno nasi Master Instruktorzy ICG jak i TRX® posiadają najwyższe kwalifikacje oraz międzynarodowe doświadczenie cenione w środowisku na całym świecie. 

Łącznie wyszkoliliśmy już ponad 1000 instruktorów na różnym poziomie. Nasi instruktorzy prowadzą szkolenia wyłącznie na oryginalnym sprzęcie, który zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Co ważne, oba systemy szkoleń dają możliwość dalszego progresu na każdym poziomie zaawansowania.

Nasi instruktorzy ICG musieli przejść wymagającą i skomplikowaną ścieżkę systemu szkoleń w wieloletnim procesie, następnie przebrnąć przez specjalny casting i kolejne przeszkolenie pod okiem zagranicznych Master Instruktorów. W przypadku Master Instruktorów TRX® proces ten przebiega podobnie i zanim otrzymają oni międzynarodowe uprawnienia, musi minąć wiele lat. Dodatkowo uczestniczą oni w organizowanych raz do roku campach TRX®, gdzie muszą zdać wyjątkowo trudny egzamin, a pierwsze szkolenie jest hospitowane przez samego senior master trenera TRX®.

Po ukończonych szkoleniach instruktorzy otrzymują punkty od największych międzynarodowych organizacji certyfikujących instruktorów. Szczegóły na temat poszczególnych szkoleń oraz punktów CEC znajdą państwo w sekcji szkolenia w opisach poszczególnych marek.

evo

Poza wartością merytoryczną, nasze szkolenia posiadają również wartość dodaną w postaci stworzenia uczestnikom wspaniałej okazji do integracji środowiskowej w przyjaznej atmosferze i dołączenia do międzynarodowych społeczności. Kilka razy do roku organizujemy dla naszych instruktorów eventy będące dla nich impulsem do wymiany swoich pomysłów, doświadczeń, uwag i pasji.