fbpx

one target one vision one team

Każdy z pracowników ekspertfitness.com jest jedyny w swoim rodzaju, ale wszystkich nas łączy kilka podobnych cech, które uważamy za fundamentalne w branży fitness.

Po pierwsze, rozumiemy znaczenie aktywności fizycznej dla jakości życia, zdrowia, wyglądu i samooceny. Sport stanowi integralną część życia każdego z nas, dlatego polecamy naszym Klientom wyłącznie to, co sami dobrze znamy i lubimy.

Po drugie, o ile do swoich obowiązków podchodzimy bardzo poważnie, o tyle do nas samych - z dużym dystansem i pewnym przymrużeniem oka.

piotr

Piotr

właściciel / CEO

Moja fascynacja sportem w wieku młodzieńczym przejawiała się w trenowaniu piłki nożnej. Największym sukcesem było zdobycie wicemistrzostwa Polski Juniorów w sezonie 1991/2 z drużyną Orła Łódź. Grałem na pozycji bramkarza, a w trakcie finałowego meczu z Jagiellonią Białystok musiałem wyjmować piłkę z siatki po strzałach m.in. Tomasza Frankowskiego i Marka Citko. Potem przez kilka lat regularnie ćwiczyłem na zajęciach fitness. Obecnie biegam na długich dystansach i ćwiczę z tiguar ALFA, który uważam za genialny sprzęt.

Sport to naturalna część życia każdego człowieka, szczególnie dla mężczyzny to forma medytacji i połączenia z własnym ciałem, ale też wrodzonej potrzeby rywalizacji. Nikt dziś raczej nie kwestionuje potrzeby mycia zębów. Aktywność fizyczna jest tym samym: poprawia wygląd, zdrowie i dobre samopoczucie.

piotrek g

Piotr

specjalista ds. sprzedaży - region północny

Sport już od najmłodszych lat towarzyszył mi niemal codziennie. Mając 7 lat rozpocząłem przygodę z piłką ręczną, która trwała po czasy studenckie. Moją aktualną zajawką są sporty siłowe, a po zdobyciu uprawnień trenerskich stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Sport nauczył mnie pokory i samodyscypliny, a to zdecydowanie pomaga mi zarówno w biznesie jak i życiu codziennym.

paulina

Paulina

manager działu sprzedaży do e-commerce

Aktywność fizyczna towarzyszy mi od najmłodszych lat. Jako dziecko trenowałam pływanie i siatkówkę, później jazdę na rowerze, a od 2004 roku do tych pasji dołączyło zauroczenie rowerem stacjonarnym. Pokochałam indoor cycling do tego stopnia, że cały czas pogłębiam moje doświadczenie w tym kierunku. Fascynuje mnie również trening z systemem taśm podwieszanych. Moje motto brzmi: "nie zadowalaj się bylejakością", dlatego zawsze dążę do tego, aby dawać z siebie wszystko, a napotykane trudności pokonywać.

sandra

Sandra

manager działu eksportu

Mogę śmiało stwierdzić, że jestem uzależniona od aktywności fizycznej. Aktywny wypoczynek towarzyszy mi na przestrzeni całego życia. Do moich faworytów mogę zaliczyć – na co dzień: trening siłowy, rolki, rower, wakacyjnie: kitesurfing, snowboard.

Kamila

Kamila

asystentka działu eksportu

Od 3 roku życia mam kontakt ze sportem, dzięki dziadkowi – trenerowi łucznictwa, z którym jeździłam na wiele obozów sportowych. Prócz 9-letniej przygody strzelania z łuku, próbowałam wiele różnych dyscyplin jak siatkówka, tenis ziemny, lekkoatletyka, trójbój kończąc na kulturystyce, którą zajmuję się do dziś jako zawodniczka bikini fitness oraz hobbystycznie jako trener personalny.

agnieszka

Agnieszka

asystentka biura sprzedaży

Na co dzień jestem mamą dwójki wspaniałych urwisów, a w pracy pilnym pracownikiem. Energię życiową czerpię z mojej pasji, czyli z jazdy na rowerze. Uwielbiam też ćwiczenia na piłce gimnastycznej. Bardzo dużą wagę przywiązuję do zdrowego odżywiania i lubię kulinarne eksperymenty na tym polu.

konrad kluza

Konrad

kierownik działu zakupów i logistyki

Wielbiciel kina i entuzjasta rozwiązywania problemów podczas samotnych wypraw biegowych. Z wykształcenia filozof, z zawodu specjalista ds. importu, z zamiłowania ryba w wodzie, najchętniej w Bałtyku :) Lubi uporządkowaną przestrzeń zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Pomocny i empatyczny, dociekliwy i systematyczny. Chętnie zagra w kręgle, stanie za konsoletą czy zorganizuje karaoke.

adam-ch

Adam

kierownik działu marketingu

W 2017 r. po latach bezczynności postanowiłem ponownie zadbać o swoje zdrowie - zacząłem intensywnie ćwiczyć, schudłem 38kg i niespodziewanie przeszedłem na wegetarianizm. Dziś trenuję 5-6 dni w tygodniu ćwicząc tabatę i biegi. Ukończyłem wszystkie indywidualne biegi OCR Spartan Race i sprawdzam się w górskich ultramaratonach (mój rekord to 111km). Jestem certyfikowanym masażystą i trenerem rozwoju osobistego. Cenię pasję, lojalność i profesjonalizm. Zależy mi na inspirowaniu ludzi do odkrywania w sobie mocy.

lukasz

Łukasz

p.o. zastępca kierownika magazynu, serwisant
andrzej-k

Andrzej Senior

pracownik produkcji

Jestem zapalonym wędkarzem i to tej aktywności poświęcam najwięcej swojego wolnego czasu.

andrzej-junior

Andrzej Junior

pracownik produkcji

Uprawiam dwie dyscypliny sportu: jazdę na rowerze i bieganie. Bieganie za tramwajem ;-)