fbpx

Eventy

Organizacja eventów własnych oraz wsparcie polskich i zagranicznych imprez fitness od samego początku jest integralną częścią działalności ekspertfitness.com.

Dlatego dziś możemy pochwalić się największym, sięgającym dwudziestu lat, doświadczeniem w branży na gruncie eventowym, a nasze zaangażowanie w każde wydarzenie i szczera radość z tworzenia każdego kolejnego, niezapomnianego eventu sprawiają, że jesteśmy w tym, co robimy, piekielnie skuteczni!

Na swoim koncie posiadamy zorganizowanie 10 edycji ogólnopolskiego maratonu Indoor Cycling Evolution Ride oraz kilku edycji Carnival Cycling, 5 Boot Campów TRX® oraz 2 edycje Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA by tiguar – wcześniej „euforię” jako partner strategiczny wspieraliśmy przez 11 lat.

Z naszego doświadczenia i zasobów na przestrzeni już prawie 20 lat korzystali także organizatorzy największych europejskich konwencji fitness – International Fitness Showcase w Wielkiej Brytanii, Imperial Fitness Convention Vienna oraz FitMash Convention w Austrii, Xplosion Fitness & Aerobic Convention w Niemczech oraz 3D Fitness Convention w Czechach – a to i tak tylko część naszego doświadczenia, które wzbogaca wsparcie także tych mniejszych eventów – dla klubów fitness, szkół fitness oraz dla trenerów indywidualnych.

Jednak niezależnie od skali tworzonego wydarzenia, nasza misja zawsze jest taka sama – zapewnić uczestnikom możliwość przeżycia wyjątkowego pod względem merytoryki i oprawy doświadczenia wśród osób o takich samych sportowych pasjach! Dlatego bazując na opinii uczestników oraz najnowszych trendach w branży fitness, z roku na rok, z każdym kolejnym eventem, stale podnosimy sobie poprzeczkę.

Dzisiaj, począwszy od 2018 roku, centralnym punktem na naszej eventowej mapie jest EU4YA by tiguar – najnowocześniejsza i największa w Polsce oraz trzecia największa międzynarodowa konwencja fitness w Europie, do której przygotowania trwają przez cały rok.

EU4YA by tiguar to wydarzenie z 14-letnią historią, które co roku gromadzi w jednym miejscu najlepszych master trenerów i szkoleniowców branży fitness w kraju oraz zagranicznych prezenterów, których zapraszamy do Polski specjalnie na ten weekend. 3-dniowa impreza przyciąga instruktorów fitness i trenerów personalnych oraz osoby, które stale poszukują inspiracji treningowej a swoją aktywność chcą opierać na wiedzy, ucząc się od najlepszych profesjonalistów w swoim fachu. To impreza prawdziwych pasjonatów tętniąca niesamowitą energią!

Śledź na Facebooku wszystkie najświeższe informacje dotyczące EU4YA by tiguar i razem z nami doświadcz na własnej skórze sportowej euforii!