fbpx

Kamagon

kamagon ball

Kamagon Ball® zrodził się z konieczności; podczas, gdy branża fitness rozwinęła narzędzia, które destabilizowały Twoja pozycję w przestrzeni, nie było przyborów, które same w sobie generowałyby niestabilność. Wiemy, że ta koncepcja będzie następnym etapem w ewolucji fitness. Wykorzystując lata doświadczenia w profesjonalnym treningu, stworzyliśmy proste, a jednak wyjątkowo efektywne narzędzie, które sprostało tym potrzebom: Kamagon Ball.

Ten wszechstronny przybór może być używany do wszystkiego, od izolacji, poprzez rozwój całego ciała do ruchów specyficznych dla danego sportu. Kamagon potrafi nie tylko robić wszystko to, co statyczne ciężary, ale również posiada dodatkową wartość w postaci ciągłego angażowania wszystkich mięśni środka. To oznacza, że niezależnie od wykonywanego ruchu, mięśnie środka są angażowane i rozwijane w funkcjonalny sposób. Ich siła jest kluczowym elementem we wszystkim, począwszy od zapobiegania bólowi pleców, poprzez rozwijanie prawidłowej postawy i podnoszenia ogólnej siły.

Historia

Kamagon pochodzi od nazwy gatunku drzewa z Filipin, które jest także znane jako „żelazne drzewo” z powodu swojej wyjątkowej wytrzymałości i gęstości.

Drzewo to jest cenione jako broń, ponieważ dobrze wykonane z niego kije mogą złamać żelazny miecz lub roztrzaskać zbroję. Uznaliśmy, że to idealny symbol tego, co Kamagon Ball® uczyni dla Twojego ciała: staniesz się silny, ale elastyczny; nieporównywalnie lepszy, niż byłeś.

Szkolenia

Więcej o naszych szkoleniach Kamagon Ball® przeczytasz tutaj.