fbpx

tiguar aerial

Marka tiguar wyrosła na akcesoriach do treningu grupowego, jednak z biegiem lat dodawaliśmy do naszego portfolio kolejne grupy produktowe, takie jak wolne ciężary oraz akcesoria do treningu funkcjonalnego. Obecnie mamy w swojej ofercie ponad 320 pozycji. Stawiamy na wysoką jakość, unikalny design i innowacyjne rozwiązania. Markę tiguar cechuje przekrojowe, holistyczne podejście do fitnessu przejawiające się dbałością o detale i stosowanie praktycznych rozwiązań.

Linia tiguar aerial jest dedykowana profesjonalnym klubom fitness, studiom jogi oraz użytkownikom domowym poszukującym produktów premium. Cechuje ją bezkompromisowa jakość, polska produkcja, piękne kolory i najwyższa dbałość o bezpieczeństwo. 

Po miesiącach pracy z radością przedstawiamy Wam linię tiguar aerial.
Image
Image

tiguar hamak aerial

Hamaki marki tiguar łączą w sobie elegancję, bezpieczeństwo i prostotę użytkowania. Doskonale sprawdzają się podczas zajęć grupowych oraz dla początkujących użytkowników. Zastosowana w nich tkanina zapewnia osobom ćwiczącym komfort oraz sensualne doznania.

Hamaki aerial są przystosowane do swobodnego utrzymania ciężaru ciała, umożliwiając rozciąganie, trening akrobatyczny, a także wykonywanie pozycji jogowych i relaksację.

Aerial joga, czyli inaczej mówiąc joga w hamakach, to odmiana jogi zapoczątkowana w 2006 roku w Nowym Jorku. Łączy ona w sobie cechy akrobatyki, tańca, stretchingu, fitnessu oraz jogi. To doskonała forma tzw. slow fitnessu, czyli aktywności fizycznej, która relaksuje i rozciąga. Pozwala ona połączyć zdrowotne właściwości jogi z pięknem gimnastyki powietrznej.

Tiguar koło akrobatyczne aerial

Trening na kole aerial nie należy do łatwych, ale po opanowaniu podstawowych umiejętności i technik daje ogromną satysfakcję, zapewniając nowe doświadczenia treningowe.

W klubach fitness duża grupa klientów nieustannie oczekuje kolejnej dawki nowości, radości, zaskoczenia i rozrywki. Tradycyjne treningi często nie wystarczają, aby zaspokoić te potrzeby. Rozwiązaniem mogą być zajęcia z wykorzystaniem kół akrobartycznych aerial.

Nasze koła produkowane są w Polsce z jednego kawałka rury stalowej, która następnie jest malowana proszkowo dla zabezpieczenia, zapewnienia dobrego chwytu i atrakcyjnego wyglądu. Dzięki temu koła marki tiguar mają wielokrotnie wyższy poziom bezpieczeństwa niż produkty innych producentów.
Image
Image

tiguar szarfa aerial

Szarfy aerial (zwane też chustami wertykalnymi) to akcesorium treningowe wybierane najczęściej przez profesjonalistów i osoby trenujące na wyższym poziomie zaawansowania. Szarfy przeznaczone są do wysokich pomieszczeń, gdyż wykonywane na nich figury wymagają przestrzeni.

Szarfy marki tiguar są podstawowym wyposażeniem studiów aerial. Dodatkowo są one wybierane przez właścicieli studiów pole dance, klubów fitness i studiów jogi chcących rozszerzyć swoja ofertę. Korzystanie z szarf w treningu funkcjonalnym stanowi alternatywę dla systemu pasów podwieszanych.

Produkt ten daje nieskończoną gamę ćwiczeń możliwych do wykonania na podłodze i w powietrzu. Trening na szarfie pozwala w wyjątkowy sposób doświadczyć piękna tańca w powietrzu.
Image

zachwyć się aerialem