fbpx

W których klubach w Polsce używa się legalnych TRX®?

  • Napisała 
  • Dział: Trening
  • Czytany 3401 razy
Fitness Tribe to jeden z klubów, który korzysta wyłącznie z oryginalnych TRX® Fitness Tribe to jeden z klubów, który korzysta wyłącznie z oryginalnych TRX®

Odpowiedź na to pytanie powinna być jednoznaczna, pewna i ogólnodostępna dla wszystkich zainteresowanych. Tylko jak ją zweryfikować? W trosce o bezpieczeństwo wszystkich chcących ćwiczyć tylko na oryginalnych systemach podwieszanych, jako jedyny oficjalny dystrybutor marki TRX® w Polsce znaleźliśmy na to pewien sposób. 

Chcąc uhonorować te kluby, które nie przedkładają zdrowia i życia swoich klientów nad oszczędność z podrobionych sprzętów, postanowiliśmy wyróżnić je specjalnymi, trójwymiarowymi naklejkami. Taka naklejka na drzwiach bądź ścianie sali w klubie to dowód na to, że jest w nim używany wyłącznie legalny sprzęt zakupiony bezpośrednio od producenta lub oficjalnego dystrybutora. To zatem gwarancja bezpieczeństwa i najwyższych standardów tego klubu.

Ponieważ teoretycznie każdy może spreparować podobną naklejkę, przed wydaniem naszej prosimy właściciela klubu o podpisanie i przesłanie nam oświadczenia na temat posiadania oraz używania w klubie wyłącznie oryginalnego sprzętu. Każdy klient mający wątpliwości co do pochodzenia używanego sprzętu i wiarygodności takiej naklejki może zwrócić się do nas z pytaniem, czy to my takową wydaliśmy.

MAC 2150 001

Oczywiście, może zdarzyć się, że w klubie posiadającym oryginalny system podwieszany TRX® nie będzie rzeczonej naklejki, ponieważ właściciel klubu nie zgłosił jeszcze chęci jej zdobycia lub nie zdążyła do niego dotrzeć. Nie musi to być równoznaczne z tym, że jego studio nie zostało przez nas autoryzowane!

Jeżeli dojdzie jednak do nieszczęśliwego wypadku, warto pamiętać, że każdy uczciwy właściciel nie mający nic do ukrycia posiada sprzęt oznaczony indywidualnymi numerami identyfikacyjnymi pozwalającymi sprawdzić bezpośrednio u producenta, czy pochodzi z legalnego źródła. To gwarancja, że poszkodowany może dochodzić swoich praw. Żaden sprzedawca podrobionych systemów podwieszanych za 200 czy 500 zł nie weźmie na siebie odpowiedzialności za wypadek na jego taśmach.

Dlatego też zachęcamy wszystkie kluby, które zainwestowały w oryginalny sprzęt TRX®, do zgłaszania się do nas po naklejki sygnowane logo ekspertfitness.com - oficjalnego dystrybutora w Polsce. Wierzymy, że dzięki temu klientom będzie dużo łatwiej znaleźć miejsca, w których szanuje się ich zdrowie i pieniądze poprzez używanie wyłącznie oryginalnych taśm TRX®.

IMG 1932

Jeżeli chcesz, by Twój klub otrzymał trójwymiarowy  certyfikat potwierdzający używanie oryginalnego sprzętu TRX®, prosimy o wypełnienie i odesłanie nam wypełnionego oświadczenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Lista klubów, które otrzymały naklejkę, będzie również sukcesywnie aktualizowana na naszej stronie. Oświadczenie jest do pobrania tutaj.

W artykule wykorzystano zdjęcia z klubów Fabryka Zdrowia oraz FitLife.

 

Lena

Nieustanny obserwator i eksplorator. ;-)

Najnowsze artykuły na naszym blogu