Trening przygotowawczy z TRX dla narciarzy i snowboardzistów
- Dział: Trening funkcjonalny
- Napisała Lena
- Czytany: 890 razy
W listopadzie 2015 roku Amerykański College Medycyny Sportowej (ACSM) podjął się prognozy 20 najważniejszych trendów fitness na rok 2016, w swoim dziesiątym, corocznym sondażu przeprowadzonym na 2,800 zawodowców z branży heath & fitness. Ku naszej wielkiej radości okazało się, że twórcy systemu podwieszanego TRX® mają wielkie powody do dumy: lwia część najgorętszych trendów fitness na 2016 rok idealnie wpasowuje się w całą koncepcję systemu treningowego i szkoleniowego TRX®. To wspaniała wieść nie tylko dla trenerów, ale również wszystkich użytkowników taśm TRX®, bo potwierdza, że koncepcja tego systemu treningowego wyprzedziła swoją epokę.
Miłosz Jankowski ma zaledwie 26 lat, a już spełnia się jego największe marzenie jako sportowca: będzie w tym roku reprezentował nasz kraj na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Firma ekspertfitness.com - wyłączny dystrybutor marki TRX® w Polsce - z dumą wsparła naszego wioślarza systemem podwieszanym TRX®, na którym Miłosz zawzięcie ćwiczy. Widząc jego determinację, trudno nie życzyć mu jak najlepiej. Przeczytajcie, co nam powiedział nasz niezwykle radosny olimpijczyk na temat progresu, jaki nastąpił w jego formie dzięki TRX®. Spostrzeżenia z ust kogoś takiego to chyba najlepsza motywacja dla nas wszystkich.
Odpowiedź na to pytanie powinna być jednoznaczna, pewna i ogólnodostępna dla wszystkich zainteresowanych. Tylko jak ją zweryfikować? W trosce o bezpieczeństwo wszystkich chcących ćwiczyć tylko na oryginalnych systemach podwieszanych, jako jedyny oficjalny dystrybutor marki TRX® w Polsce znaleźliśmy na to pewien sposób.
Termin "wytrzymałość ogólna" odnosi się do zdolności wytrwania w wysiłku fizycznym o określonej intensywności w danym czasie. Dodatkowo, stopień wytrzymałości determinują też takie indywidualne cechy, jak odporność na zmęczenie, stres i ból, siła woli, poziom motywacji czy czas potrzebny do regeneracji. Jak ćwiczyć to wszystko naraz i się nie zniechęcić?
TRX® i Rip Trainer. Dwa sztandarowe produkty z jednej stajni, różne zastosowania, jeden cel: make your body your machine. Czym różnią się korzyści osiągane dzięki systemowi podwieszanemu TRX® od tych, które daje Rip Trainer? Które są lepsze do ćwiczeń cardio, które do treningu metaboliczno-kondycyjnego, które zwiększają siłę eksplozywną, a które rozwijają ogólną siłę i stalowe mięśnie środka? Oba przybory mogą się znakomicie uzupełniać, ale istnieją obszary, w których poszczególne sprzęty sprawdzają się lepiej.