Czerwony dywan branży fitness

Kino ma oskarową galę, muzyka – Grammy, a cała branża fitness zjeżdża 24-26 maja do Poznania, by wziąć udział w 13. International PT & Fitness Convention - EU4YA by tiguar – największej konwencji fitness w Europie Centralnej. Zamiast czerwonego dywanu – będą hale wypełnione matami do ćwiczeń. Zamiast pań w cekinach i panów w smokingach – topowi szkoleniowcy branży fitness w sportowych strojach, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

 

Zatem jeśli jesteś trenerem personalnym, instruktorem, sportowcem, a przede wszystkim miłośnikiem zdrowego stylu życia, to nie może Cię tu zabraknąć. Tematyka jak w kinie – bardzo szeroka: od pilatesu po trening funkcjonalny, ze sprzętem lub bez. Przez prawie 200 godzin treningów i wykładów będzie można zdobyć wiedzę od najlepszych szkoleniowców i trenerów w Polsce i na świecie. Jeśli coś za chwilę będzie modne na salach treningowych, to możesz być pewny, że premierę miało to właśnie w Poznaniu. TRX, stepy, sztangi są już pakowane do tirów, by pomóc poprowadzić innowacyjne zajęcia i pokazać, co nowego w trawie piszczy. Aby wziąć udział w evencie należy wykupić bilet, a potem szykować legginsy i ręcznik, bo pot na pewno będzie się lał proporcjonalnie do pojawiających się endorfin w powietrzu. W udziale w imprezie pomoże nam aplikacja mobilna, dzięki której zyskasz opis szkół, prezenterów, treningów i wykładów, zaplanujesz swoje zajęcia, kupisz sprzęt i ocenisz prowadzących zajęcia. Na koniec, jak na prawdziwą galę przystało, dla tych najlepszych – według publiczności – zostaną rozdane statuetki.

International PT & Fitness Convention - EU4YA by tiguar odbędzie się podczas targów FIT EXPO. Te dwa najważniejsze wydarzenia sportowe roku, tworzone są w ramach współpracy z Grupą MTP na Międzynarodowych Targach Poznańskich: ul. Głogowskiej 14, w centrum Poznania. 

Rejestracja online na konwencję jest zamknięta, sprzedaż biletów bezpośrednio w dniu imprezy.

Więcej informacji na stronie www.euforya.pl