fbpx

Fitness w soczewce i 5 lat marki tiguar, czyli Fit-Expo 2016

Targi Fit-Expo to jedyne takie wydarzenie w tej części Europy Targi Fit-Expo to jedyne takie wydarzenie w tej części Europy

Na stronie targów Fit-Expo czytamy: „wydarzenie dosłownie dba o kondycję branży fitness.” My natomiast – ekspertfitness.com, jako partner strategiczny - dbamy od lat o to, by jego uczestnicy cieszyli się optymalnymi warunkami sprzętowymi i by informacja o Targach zataczała jak najszersze kręgi. Ten rok naszej obecności na Fit-Expo będzie szczególny, ponieważ partner sprzętowy konwencji Eu4ya - nasza marka tiguar, obchodzi w tym roku piąte urodziny. Jak można się domyślać, na tegoroczne Fit-Expo przewidujemy niespodziankę dla wszystkich naszych przyjaciół. Najpierw jednak przyjrzyjmy się, dlaczego obecność w Poznaniu w dniach 20-22 maja jest obowiązkowa dla każdego człowieka interesującego się fitness'em.

 Fit-Expo: kompletna reprezentacja rynku

Nazwać Fit-Expo po prostu targami to nie powiedzieć całej prawdy. Kto wie, czy na przestrzeni lat większą wartością tego wydarzenia, niż możliwość przedstawienia swojej marki i przetestowania setek przyborów, nie stało się nawiązywanie branżowych kontaktów, spotkania z wybitnymi osobistościami fitness'u i możliwość wzięcia udziału w znakomitych wykładach. Podczas Fit-Expo w halach MTP obecna jest przecież cała branża: od producentów wyposażenia klubów fitness, przez ubrania, odżywki, inwestorów, właścicieli klubów fitness i siłowni, ośrodków sportowych, poprzez kadrę instruktorską, na producentach akcesoriów i systemów IT do zarządzania obiektem sportowym skończywszy. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że w ciągu tych trzech dni na powierzchni Międzynarodowych Targów Poznańskich skodensowany jest cały świat fitness'u!

fit expo 2016

Oferta dla każdego

Poza zapełnioną po brzegi przestrzenią wystawienniczą, tegoroczne Fit-Expo oferuje znacznie więcej:

- Głodnych branżowej wiedzy zaspokoi kolejna odsłona Kongresu Fit-Expo Trendy i Innowacje, w której czołowi polscy specjaliści poruszą m.in. takie zagadnienia, jak budowanie przez klub fitness zaangażowania w mediach społecznościowych, analiza zachowania klienta w centrach handlowych, gdzie usytuowanych jest wiele fitness klubów czy kwestia zatrudniania, wynagradzania i motywowania pracowników, stosunków z nimi i przypadków trudnych sytuacji;
- Co ciekawe, Fit-Expo 2016 zbiega się w czasie z innym wydarzeniem, które odbędzie się po raz pierwszy na terenie MTP - targi SPORT INVEST, prezentujące produkty i najnowsze technologie z zakresu budownictwa sportowego, wellness i spa,
- Doceniając rolę trenera personalnego w fitness klubach na Fit-Expo poznamy po raz drugi półfinalistów konkursu na najlepszego Trenera Roku,
- Larissa Reis, ikona świata fitnessu i kulturystyki, w piątek weźmie udział w specjalnie przygotowanym seminarium. Oprócz Larissy, seminarium poprowadzą znani zawodnicy z Polski, m.in. obecny Mistrz Świata w kulturystyce IFBB, zawodnik IFBB PRO oraz dietetycy. W sobotę będzie można potrenować z Larissą w jednym z poznańskich klubów fitness,
- Dla trenerów i instruktorów kluczowym wydarzeniem będzie najprawdopodobniej Eu4ya, czyli trzydniowa wymiana ich doświadczeń z zakresu świeżych koncepcji treningowych.

fit expo 2016

Eu4ya powered by tiguar – raj dla instruktorów

Tegoroczna, 10-ta już odsłona jedynego takiego wydarzenia w tej części Europy, to 8 stref treningowych, dwie duże hale (Eu4ya + tiguar) oraz 6 mniejszych stref. Po raz pierwszy hala TRX powędruje na zewnątrz - na parking przy pawilonie 15. Przed trenerami światowe nowości, znakomite wykłady i warsztaty, kilkudziesięciu polskich i zagranicznych prezenterów oraz najlepsze polskie i międzynarodowe szkoły fitness zapewniające dawkę kondycji dla instruktorów fitness, zumby, jogi i nie tylko. Ponieważ z roku na rok rośnie również zainteresowanie zbilansowaną dietą oraz zdrową żywnością, wątek ten tek obowiązkowo pojawia się na Konwencji. Ekspert w dziedzinie dietetyki, Jakub Mauricz, przekaże bezcenną, dietetyczną wiedzę dla osób aktywnych sportowo.

fit expo 2016

ekspertfitness.com i 5 lat marki tiguar

Stoisko firmy ekspertfitness.com, Partnera Strategicznego wydarzenia, zdominuje w tym roku promocja nowych rowerów ICG, Tomahawk IC2 – IC7 wraz z konsolą Myride. Nowe modele, które pojawią się na stoisku ekspertfitness.com powstały, by sprostać oczekiwaniom dostawców sprzętu oraz samych użytkowników, konsekwentnie oferując precyzyjny pomiar mocy i trening przy użyciu kolorów; są też reakcją producentów na pojawiającą się czasem barierę cenową.
Przeprojektowaniu i ulepszeniu uległy także elementy samego, fenomenalnego IC7, który cieszył się niezwykłym zainteresowaniem na ubiegłorocznym stoisku firmy.

Oprócz tego, wzorem ubiegłego roku, ekspertfitness.com przedstawi ciekawe nowości od Reebok, strefę funkcjonalną (m.in. bramę TRX , a także BOSU i Kamagon, który zrobił furorę na Fit-Expo 2016). Jako nasz partner szkoleniowy programu GT, na naszym stoisku pojawi się Jakub Podgórski. Sam tiguar może poszczycić się w tym roku nową, fenomenalną sztangą PowerGym Butterfly oraz linią stojaków gotowych do samodzielnego składania, modyfikacji i przemieszczania. Jak zawsze, na stoisku poczęstujemy naszych gości i rozmówców pyszną kawą. Ale to nie koniec. 

fit expo 2016 urodziny tiguar
Jak zawsze, ekspertfitness.com będzie również prowadzić sprzedaż pokonwencyjnego sprzętu fitness po wyjątkowo okazyjnych cenach. Znów można będzie go zamówić odpowiednio wcześniej i odebrać już na targach.
Tym, czego nie możemy się jednak najbardziej doczekać, jest sobotnia impreza urodzinowa marki tiguar na naszym stoisku po zamknięciu targów. Będziemy na niej świętować zaufanie naszych klientów i partnerów, które okazują nam zaufanie już od pięciu lat!

Najnowsze artykuły na naszym blogu