fbpx

Bezkonkurencyjne combo, czyli nowy Myride®VX tablet i IC7 w duecie

  • Napisała 
  • Dział: Trening
  • Czytany 2685 razy
IC7 i Myride VX IC7 i Myride VX

Połączenie roweru IC7 z najnowszą konsolą Myride®VX to synergia, która gwarantuje żywe zainteresowanie klientów Twojego klubu, wciąga i hipnotyzuje. Synteza tych dwóch sprzętów jest tym, co najznakomitsze w myśli technicznej Indoor Cycling. To zapewnienie doznań z treningu, których nie oferował nikt przedtem, dlatego połączenie to cieszy się coraz większym zainteresowaniem właścicieli klubów i jeszcze większą sympatią użytkowników. Dlaczego?

 

Myride® od lat transformuje trening grupowy Indoor Cycling w fascynujące przeżycie z wykorzystaniem projekcji video. Technologia ta została wprowadzona na rynek w 2005 roku i jest owocem wytężonej pracy inżynierów nad poprawą wrażeń związanych z treningiem Indoor Cycling. Idea okazała się istnym strzałem w dziesiątkę. Dzięki wyświetlaniu filmów z przepięknych tras na całym świecie, instruktorzy otrzymali narzędzie wzbogacające trening o doznania zbliżone do tych płynących z jazdy na zewnątrz. W krótkim czasie ta innowacyjna forma treningu zaczęła cieszyć się niezwykłym powodzeniem. Wygoda korzystania z Myride® polega na tym, że można samodzielnie wybrać, włączyć i kontrolować film video na dużym, dotykowym ekranie w zależności od upodobań. Instruktorzy mogą użyć zainstalowanych programów do urozmaicenia treningów lub ustawić wirtualny trening na żądanie.

MyrideWorldView

Korzystając z programów, instruktorzy wzbogacają trening o nowe doznania, zwiększając jego efektywność i atrakcyjność, a klub - w zależności od zapotrzebowania - ma możliwość wprowadzenia do grafiku zajęć wirtualnych. Przy treningu personalnym natomiast konsola może być w łatwy i intuicyjny sposób obsługiwana przez użytkownika. Programy Myride® mogą być również użyte do treningu indywidualnego na strefie cardio. Te cechy konsoli Myride® to gwarancja treningu, którego nie zapomni żaden uczestnik zajęć Indoor Cycling. Skupienie się na wyświetlanej na ekranie trasie ma również pozytywny wpływ na poprawę rezultatów treningowych. Wydawałoby się, że nie można już zaprojektować niczego lepszego - tymczasem podczas FIBO 2015 roku  miała swoją premierę najnowsza, przełomowa wersja technologii Myride®, którą wyróżnia wyjątkowa i dostosowana do zmieniających się potrzeb forma.

VXTablet 3

Przede wszystkim, dotychczasowa, blaszana konstrukcja została zastąpiona multifunkcjonalnym, poręcznym tabletem, a rozwiązanie to zostało zaprojektowane głównie z myślą o najnowszym modelu Tomahawk, IC7. Dodatkowo, liczba dostępnych tras z różnych zakątków świata zwiększyła się do 530. Te zmiany otwierają przed użytkownikami zupełnie nowe spektrum wciągających możliwości. Doświadczanie ich jest o wiele przyjemniejsze podczas jazdy na najnowszym modelu Tomahawk. Przypomnijmy:

IC7 to – jak dotąd - najbardziej zaawansowany technicznie rower do treningu stacjonarnego, jaki stworzono.

VXTablet 1

Superprecyzyjny pomiar mocy dzięki systemowi WattRate® (odchył zaledwie +/-1%), 100-stopniowy, magnetyczny opór z 300-stopniowym zakresem obrotu z wyświetlaniem pozycji oraz hydrauliczne wspomaganie pionowej regulacji siodełka i kierownicy to główne nowości w rowerze. Konsola opatentowanego systemu Coach By Color® z generatorem prądu umożliwia zobrazowanie indywidualnej strefy treningowej przy pomocy 5 kolorów widocznych dla ćwiczącego i instruktora. Pozostałe zalety tego roweru to między innymi:

- Zintegrowany generator prądu
- Podwójny system napędowy
- Wspomagana regulacja wysokości sztyc
- Zabudowana rama
- Dokładna regulacja ustawień
- Wygodne uchwyty regulacji
- Ergonomiczna kierownica
- Współczynnik Q 155 mm
- Pedały dwufunkcyjne
- Szerokie stabilizatory
- Osłony stabilizatorów
- Dolna rama w kształcie łuku

To właśnie z myślą o IC7 tablet Myride®VX wyposażono w specjalne mocowanie na ten rower. Doświadczenie z jazdy przy użyciu konsoli zostało całkowicie zredefiniowane. W przeciwieństwie do rowerów, które oferują wyłącznie wysiłek lub skupiają się tylko na wynikach, połączenie roweru IC7 i Myride®VX dostarcza i jedno i drugie, a także więcej: zaawansowany pomiar danych, coaching zorientowany na wynik oraz zachwycające ujęcia z różnych części świata.

ICG0447 2015PS MAEVE 170215 1339

Każdy Myride®VX jest wyjątkowy również dzięki temu, że posiada:

- Stabilny software z możliwością aktualizacji
- Multidotykowy ekran HD
- Pamięć masową
- Możliwość podłączenia systemów audio iPhone & Android,

A także stabilne oprogramowanie z możliwością aktualizacji i wiele innych, przydatnych cech. Konsola sama w sobie jest już ciekawym i intrygującym elementem zajęć grupowych. Jakie są zatem korzyści z wprowadzenia połączenia IC7 i Myride® do Twojego klubu?

Synergia najnowocześniejszego roweru i konsoli daje niebywałe efekty. Za sprawą tego, najdokładniejszego na świecie, systemu pomiaru mocy i motywacji, w łatwy i zachęcając sposób można dotrzeć do powiększającej się rzeszy klientów zainteresowanych kolarstwem, triathlonem, czy ogólną poprawą kondycji. Wiemy też, że wszyscy chcą osiągnąć swój zamierzony cel, bez względu na to, czy są początkujący czy zaawansowani, czy cel ów jest mały, czy bardzo ambitny. Oferując im najbardziej nagradzany model roweru do Indoor Cycling wspomagany systemem Myride®VX, możesz wspierać ich w tych dążeniach, ponieważ będziesz w stanie bez najmniejszego problemu zmierzyć wszystko, co konieczne, by Twoi klienci mogli realizować upragnione założenia w wyjątkowo przyjemny sposób. Symbioza IC7 i Myride®VX to jakość w czystej postaci oraz innowacyjne i przyszłościowe rozwiązanie, które już teraz może pomóc Ci zmaksymalizować zasięg swojego klubu. 

VXTablet 2

Lena

Nieustanny obserwator i eksplorator. ;-)

Najnowsze artykuły na naszym blogu