Reebok Studio Line

Firma ekspertfitness.com z Łodzi w lipcu br. została wyłącznym dystrybutorem sprzętu Reebok Studio Line w Polsce. Nie jest to jednak jedyna zmiana jeśli chodzi o sprzęt tej wiodącej na świecie marki fitness. Na targach FIBO miała miejsce premiera nowej gamy produktów, które już od listopada będą dostępne także w Polsce.

Jak wiadomo od ponad ćwierćwiecza marka Reebok wprowadza do świata fitness innowacyjne koncepcje treningowe, sprzęt i dedykowaną do treningu odzież oraz obuwie. Jedną z pierwszych był STEP Reebok, który w ciągu kilku lat podbił kluby fitness na całym świecie.

studio reebok stepDo dziś zajęcia stepu i sztandarowy produkt tej marki są niezastąpionymi akcesoriami w każdej sali fitness. Z szerokiej grupy nowatorskich przyborów, które na stałe zagościły w klubach fitness w ostatniej dekadzie warto wymienić choćby deck, core board czy relatywnie nowy easytone. Jednak od czasów wprowadzenia na rynek stepu, chyba żadna inna koncepcja treningowa nie podbiła rynku fitness w takim stopniu jak CrossFit, który jak huragan wdarł się do naszej branży i zmienił ją raz na zawsze. Reebok wspiera i promuje CrossFit na całym świecie, a w ofercie produktów nowej grupy Reebok Studio Line dostępnych jest coraz więcej akcesoriów do treningu funkcjonalnego. Do najpopularniejszych należą piłki lekarskie z uchwytami i bez, piłki lekarskie soft oraz slam ball, kilka rodzajów skakanek w tym do treningu szybkościowego, taśmy power band, kółka gimnastyczne do treningu w podwieszeniu oraz wiele rodzajów najwyższej jakości tubingów, kettli oraz lin „battle rope”.

Nowa stylistyka

Jeszcze jedną istotną zmianą jest odświeżenie całej koncepcji wizualnej. Po okresie krzykliwych kolorów, nadszedł czas na bardziej eleganckie i stonowane barwy. Wszystkie produkty zostały poddane faceliftingowi lub stworzone kompletnie od początku. Reebok jako marka premium w kategorii akcesoriów fitness wyznacza trendy, także w dziedzinie stylistyki. Przeprowadzone badania pokazały, że duża ilość właścicieli i managerów klubów chce, aby ich sale wyglądały bardziej elitarnie i profesjonalnie. Odcienie szarości połączone z delikatnymi wstawkami kolorystycznymi, które określają linie tematyczne pasują do niemal każdego wystroju sali i podnoszą jej prestiż.

studio medicine ball

Warto też dodać, że Reebok Studio Line posiada obecnie na nowo zaprojektowaną kompletną gamę eleganckich i funkcjonalnych stojaków do przechowywania sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach.

Reebok Studio Line pojawi się w sprzedaży od listopada br, kiedy to pierwsze kontenery ze sprzętem zostaną dostarczone do magazynu w Łodzi. Jednak zapytania ofertowe oraz propozycje współpracy można przesyłać już teraz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siła treningu grupowego

Lider sprzętu do zajęć grupowych w Polsce, firma ekspertfitness.com została również w tym roku dystrybutorem TRX i od razu odnotowała duży sukces sprzedażowy tej kultowej marki systemów podwieszanych. Teraz portfolio zostało uzupełnione o bezapelacyjnie najlepiej rozpoznawalną i prestiżową markę produktów do zajęć grupowych i funkcjonalnych. „Specjalizacja firmy w zakresie zajęć grupowych od samego powstania czyli roku 2001 była, jest i będzie naszą misją i najwyższym priorytetem. Nie chcemy zajmować się wszystkim, wierzymy w siłę treningu grupowego, znamy się na nim i chcemy konsekwentnie rozwijać się właśnie w tym kierunku” zapewnia Piotr Ośródka, założyciel i dyrektor zarządzający firmy.  

Źródło: Magazyn Fitness Biznes 05/2014