Dwa dni do największej konwencji fitness w Polsce!

2 DNI DO NAJWIĘKSZEJ KONWENCJI FITNESS W POLSCE!

Coroczne targi Fit Expo w Poznaniu to nie tylko przestrzeń wystawiennicza dla producentów sprzętu, odzieży czy suplementów dla sportowców, lecz także niepowtarzalna okazja do spotkania oko z oko wybitnymi postaciami świata fitness i mistrzami w swoich dyscyplinach. Nieodłącznym wydarzeniem towarzyszącym FIT-EXPO jest również konwencja Eu4ya, czyli trzydniowa wymiana doświadczeń pomiędzy instruktorami, trenerami, producentami akcesoriów i sprzętu fitness, a także wszystkimi głodnymi nowinek z branży i innowacyjnych koncepcji treningowych.

 

W nowoczesnych halach Międzynarodowych Targów Poznańskich pojawią się światowe nowości z branży fitness. Na 7 strefach treningowych i 2500 m2 klimatyzowanej powierzchni czekać będą inspirujące wykłady i warsztaty, a także 9 zagranicznych i 60 polskich prezenterów z 14 renomowanych szkół i akademii fitness. Łącznie przed uczestnikami ponad 100 godzin zajęć i warsztatów, dziesiątki przyborów do przetestowania oraz ekspozycji do obejrzenia.

Sam program Eu4ya 2015 pęka w szwach od zajęć prezentujących najróżniejsze formy treningów oraz nieszablonowych sposobów wykorzystywania przyborów fitness. Nie zabraknie lekcji dla miłośników tańca, treningu funkcjonalnego (w tym m.in. dla fanów TRX i BOSU), crossfitu, body&mind, ale także wykładów dla managerów oraz rehabilitantów.

Organizatorzy zadbali również o kilka nowych punktów programu.

NOWOŚCI NA KONWENCJI EU4YA 2015

Hitem tegorocznej konwencji mogą okazać się zajęcia Drums Alive® dla Wózkersów prowadzone przez instruktorki szkoły AKADEMIA FITNESS PLANET dla osób na wózkach inwalidzkich. Zajęcia prowadzone przy użyciu piłek tiguar Body Ball i pałeczek pomagają nie tylko w rehabilitacji ciała, ale mają dobroczynny wpływ na pracę obu półkul mózgowych, rozładowują agresję i przeciwdziałają demencji starczej.

Po raz pierwszy w historii konwencji Eu4ya zaprezentowany zostanie też unikalny, licencjonowany program Jumping® Fitness, czyli kombinacje ćwiczeń na specjalnych, opatentowanych trampolinach. Ten przełomowy, kształtująco - wzmacniający trening pozwala na wykonanie od 5 do 6 tysięcy ruchów angażujących mięśnie ud, pośladków i brzucha. Jego największą zaletą jest bardzo wysoka intensywność przy jednoczesnym minimalnym ryzyku obciążania stawów, czyli High Intensity – Low Impact.

Nowością podczas tej edycji będzie także specjalna Strefa Cross oraz niezwykle bogata oferta zróżnicowanych zajęć i pokazów dla osób zainteresowanych najróżniejszymi formami fitness.

Ponadto każda osoba, która zarejestrowała się na konwencję on-line przez stronę www.euforya.pl, otrzyma promocyjną płytę CD MOVE-YA do fitness. Płyty będą rozdawane uczestnikom w dniu imprezy.

KONGRES FIT-EXPO TARGI I INNOWACJE

ekspertfitness.com jest również Partnerem Merytorycznym Kongresu Fit-Expo Targi i Innowacje, czyli wydarzenia będącego znakomitą okazją do wymiany wiedzy pomiędzy osobami obracającymi się w dynamicznie rozwijającej się branży fitness. Kongres ma na celu wskazanie praktyk godnych naśladowania oraz inspirowanie do rozwoju i poszerzania oferty oraz usług w fitness klubach.

SZANSA NA ZAKUP TAŃSZYCH AKCESORIÓW FITNESS

Firma ekspertfitness.com, Partner Strategiczny Targów Fit-Expo, oferuje również możliwość zdobycia markowego, pokonwencyjnego sprzętu fitness po wyjątkowo okazyjnych cenach. Wśród dostępnego sprzętu znajdują się nie tylko przybory marki tiguar, która jest główną marką konwencji Eu4ya, ale również systemy podwieszane TRX wraz z bramkami, BOSU, Kamagon, piłki IFAA Speedball oraz wiele innych.

Sprzęt można zamówić odpowiednio wcześniej i odebrać już na targach w pawilonie 7A, stoisko nr 1. Zapraszamy!

Więcej w tej kategorii: Kongres OM® FASCIA IN MOVEMENT »